Veľkoformátové betónové platne

Aj my reagujeme na aktuálne trendy v architektúre exteriéru a preto máme v našom programe aj veľkoformátové betónové platne (VFP) vhodné najmä pre plochy pri rodinných domoch. Menšie výmery a individuálne požiadavky stavebníkov preto na našej strane vyúsťujú do malosériovej manufaktúrnej výroby.

VFP platne je možné použiť v exteriéri ako dlažbu alebo schody.

Veľkoformátové betónové platne

Vyrábame ich v rôznych veľkostiach a vyhotoveniach, možné je kombinovať menšie a väčšie pravouhlé formáty alebo aj nie pravouhlé tvary a platne s otvormi. U všetkých sú možné rôzne farebné odtiene a povrchové štruktúry. Odolnosť a perfektný vzhľad si tieto platne zachovajú po dlhé roky od ich zabudovania.

Veľkoformátové betónové platne

Vytvorte si s našimi VFP prístupy k domu, plochy pre oddych, alebo aj iný priestor s pevným a atraktívnym betónovým podkladom. Referenčné fotografie dokumentujú, že nám nerobia problém rôzne výzvy na výrobu VFP platní.

Aj tieto výrobky na zákazku musí definovať na prvom mieste projektant a statik.

Veľkú pozornosť treba venovať aj samotnej montáži na stavbe. Niekedy je nutné uloženie VFP platní na skládku na stavbe, ak nie je možná ich tzv. letmá montáž. V tomto prípade je potrebné sa vyhnúť ich uloženiu na seba v dvoch a viac vrstvách. Ak sa tomu nedá vyhnúť, obráťte sa na nás a poskytneme vám potrebné informácie ako tu postupovať.

Montáž VFP musí byť zverená kompetentným odborníkom. Je dobré si uvedomiť, aká bude náročná už samotná manipulácia s platňami a čo si bude vyžadovať pokladanie v prípade väčších plôch.

Prihláste sa do Newslettera

Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a ponúk so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každem zaslanom newslettri. Zásady ochrany osobných údajov.