Vízia firmy

Slovensko je malá krajina s trhom, ktorý poskytuje malé možnosti pre veľkosériovú výrobu architektonických betónových prvkov pre skrášlenie exteriéru mestských zón, ulíc a záhrad podľa návrhov renomovaných dizajnérov alebo architektov. Zamerali sme sa preto na rozvoj sofistikovanej zákazkovej malosériovej manufaktúrnej výroby, kde (zatiaľ) neponúkame katalógové kolekcie výrobkov.

Naďalej budeme zdokonaľovať našu schopnosť vyrobiť (takmer) akýkoľvek 3D architektonický prvok nielen rýchlo, ale aj v akceptovateľnej cene.

Po viac ako 20 rokoch špecializácie si chceme udržať a posilniť pozíciu významného slovenského výrobcu prefabrikátov z architektonického betónu a byť kompetentným partnerom pre čoraz väčší okruh dizajnérov, architektov, investorov a stavebných spoločností nielen na Slovensku ale aj v zahraničí.

Prihláste sa do Newslettera

Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a ponúk so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každem zaslanom newslettri. Zásady ochrany osobných údajov.