Špeciálne výrobky z betónu

Ponúkame malosériovú výrobu tenkostenných prvkov rôznych rozmerov a tvarov, na tie oblasti použitia, v ktorých sa dajú efektívne využiť prednosti tzv. liateho sklocementu.

Komínová čiapka

Komínová čiapka

Krycia doska

Krycia doska
Sú to murovacie betónové platne rôznych rozmerov a tvarov pre tvorbu architektúry kozubov a pecí, pričom každý konkrétny prvok môže byť vyrobený z jednej z dvoch špeciálnych betónových zmesí. Vo všetkých prípadoch sa jedná o betónové murovacie prvky na zamýšlané použitie v interiéri, bez viditeľnosti ich plôch, nakoľko ich finálnou povrchovou úpravou sú omietky alebo obklady.

Technický popis

Murovacie prvky s obchodnými názvami AKU a SEMI sú nevystužené betónové murovacie prvky z ľahkého a hutného kameniva v zmysle STN EN 771-3, u ktorých použité kamenivo a použité hydraulické spojivá zaručujú ich odolnosť voči zvýšeným teplotám min. do + 400 °C.

Technický list: Murovacie prvky AKU súbor .pdf

Kozub postavený z AKU platní. Prezidentský apartmán – Grand Hotel Kempinski, Štrbské pleso.

Prihláste sa do Newslettera

Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a ponúk so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každem zaslanom newslettri. Zásady ochrany osobných údajov.